DOMOTEX 2019 HANNOVER'e bekliyoruz

DOMOTEX fuarında 13.yılımız . 11-14 Ocak 2019 Hannover ...

devamı için...

HAKKIMIZDA

Temelleri 1970’li yıllara dayanan bir aile şirketi olarak yeniden yapılanmaya giren firmamız, yeni yüzüyle MODEMA olarak 1999 yılında kurulmuştur. Köklü geçmişinin getirdiği bilgi ve tecrübenin verdiği özgüvenle rekabet gücünü artırarak, yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Ahşap sektöründe inovasyon ve teknolojiye öncülük ederek, geniş ürün yelpazesi, ileri seviye hassas makinaları, garantili yüzey kalitesi ve mükemmel müşteri hizmetleri ile tanınan MODEMA, ahşap profil konusunda dünya çapında sayılı üreticiler arasında olmayı hedeflemektedir.

 

MODEMA, yurtiçinde yüzlerce firmaya , binlerce tüketiciye ve yurtdışında 5 kıtada 40’dan fazla ülkeye satış yaparak büyümeye devam etmekte ve ülkemizi başarıyla temsil etmektedir.

 

Sahip olduğu profesyonel kadro ile hammadde tedariğinden , müşteriye sevkiyat aşamasına kadar tüm aşamalarda sizlere en iyi hizmeti sağlamayı hedeflemektedir.

 

Piyasaya sunduğumuz ürünler, kalite standartları çerçevesinde özenle seçilen, bizimle ortak değerlere sahip ve alanında öncü tedarikçiler tarafından temin edilen hammaddelerden üretilmektedir.

 

1528465812_hakkimizda-home-img-1.png

1528465812_hakkimizda-home-img-2.jpg

Bunlarla birlikte, ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, OHSAS 18001 İş Sağlığı Ve Güvenliği Yönetim Sistemi standartlarının gerekliliklerine uyum sağlayarak uygulamaların hedef değerlerle tutarlılığını ölçümleyerek gerekli önlemleri almayı taahhüt etmektedir.

 

Ayrıca çevre koruma bilinci ile ISO 14001 çevre yönetim sistemini uygulayıp bu konuda çıkarılmış yasal şartların uygun olarak anlaşılması ile sorumluluk bilincini geliştirmeye ve duyarlı olmaya teşvik etmektedir.

SÜPÜRGELİK SEKTÖRÜNDE FINISH FOIL (FF), PVC, PP, CPL ve
DOĞAL KAPLAMA ÜRÜNLERİYLE LİDER KONUMDA BULUNAN
FİRMA, DUVAR PANELİ, PENCERE PERVAZI, GEÇİŞ, BASAMAK, KÖŞE
ve TAVAN PROFİL ÜRÜNLERİNİ DE AYNI KALİTE ve İSTİKRARLA
SİZLERE SUNMAKTADIR.

1528467745_4-yeni-urun.jpg

 

 

MODEMA SÜPÜRGELİK

 

 

Aranacak kelimeyi girin ve "enter" tuşuna basın.
Çıkmak için "ESC" tuşuna basın.