YASAL BİLGİLENDİRME

İnternet sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. Bu internet sitesindeki herhangi bir bilgiyi veya dosyayı izinsiz kullanmanız aşağıdaki tüm koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelir ve Modema herhangi bir sorumluluk kabul etmez. İnternet sitesinde bulunan hiçbir materyal , izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dahil kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz,iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz. Aksi halde hukuki veya cezai sorumluluk gerektirir, açıkça belirtilmeyen diğer tüm haklar saklıdır. Ayrıca internet sitemizde yayınlanan tüm logo ve marka amblemleri koruma altındadır. Aksi belirtilmediği sürece kopyalanamaz ve kullanılamaz.

VERİ KORUMA

İnternet sitesinin bazı bölümlerinde sizden kişisel bilgileriniz istenmiştir. Ad, soyad, cep telefonu numarası, e-posta adresi gibi kişisel verilerinizi paylaşmanız tamamen kendi seçiminize bağlıdır. Ticari elektronik ileti gönderimine onay vermeniz halinde bu bilgiler MODEMA A.Ş. tarafından size yönelik yapılacak ürün hizmet, özel teklif ve kampanyalara ilişkin pazarlama faaliyetleri ile buna benzer davet, tanıtım, kutlama ve anket uygulamaları da dahil olmak üzere her türlü ticari elektronik iletinin gönderiminin e-posta, telefon, SMS/MMS kanalları ile gerçekleştirilmesinde kullanılır ve bu bilgiler MODEMA A.Ş. tarafından işlenip muhafaza edilir. Aynı zamanda iletişim bilgileriniz ticari elektronik ileti gönderimi için hizmet alınan üçüncü kişiler ile paylaşılabilir ve kişisel verileriniz bu faaliyetler kapsamında işlenir, muhafaza edilir ve üçüncü şahıslarla paylaşılabilir.

KİŞİSEL HAKLAR

Kişisel bilgilerinizin işlenip işlenmediğini, işlenmiş ise buna ilişkin bilgileri, işlenme amacını ve bunların amacına uygun kullanılıp kullanılmadığını, yurtiçinde veya yurtdışında verilerin aktarıldığı üçüncü kişileri öğrenmeyi, eksik veya yanlış olması hâlinde verilerin düzeltilmesini, kişisel verilerin silinmesini veya yok edilmesini, düzeltme/silme/yok etme işlemlerinin verilerin aktarıldığı üçüncü kişilere bildirilmesini isteme; işlenen verilerin münhasıran otomatik sistemler vasıtasıyla analiz edilmesi suretiyle aleyhinize bir sonucun ortaya çıkmasına itiraz etme hakkınız bulunmaktadır.

Aranacak kelimeyi girin ve "enter" tuşuna basın.
Çıkmak için "ESC" tuşuna basın.